Kaşarı yatağa atmaya fazlasıyla üşenmiş daha kapıdan girer girmez onu soyup hemen yere doğru domaltmıştı. Azgınlıktan bu konuma gelen adam karıyı domaltınca, kalçaların güzelliğine hayran kalan bu adam yarrağını kaldırıp sokmaya başladığında hatunun amcığı iyice genişlemiş ve sulanmaya başlamıştı. İşte o zaman sikmenin tadı çok daha güzel oluyordu.

Kategori:

Mobil Porno

Video Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Mail Adresiniz Gözükmeyecektir. İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*

7 Yorum Var

  • ben uzun zamandır karımı götten sikmek istiyordum. bir türlü razı edemedim. sonra buradaki götten sikilme videolarını beraberce izledik. yavaş yavaş yağlayarak ucundan sokmaya başladım önce hiç hoşuna gitmedi. birkaç denemeden sonra para karşılığı karımı arkadan sikmeye razı ettim. ilk denemede 3 dk sürdü. sonra yarragımı geciktirici sürüp sokmaya başladım. ilacın etkisi karımı bir azdırdı. durmak bilmiyor üstümde defalarca hoplayarak dibine kadar sokmaya başladı şimdi artık istediğim anda götten sikişiyoruz. hatta onu sandeviç yapmaya razı edersem. daha zevk alacak onun inlemesi bana zevk veriyor.

    • Hayrettin aşkım dulum sen anlatınca benimde amım ıslandı benide karın gibi yarrağının üstüne otutturup zıplatırmısın ama önce amcığımı pompalayıp sonra alıştıra alıştıra götüme dibine kadar otuturup pompalaya bilirsin arkadaşın varsa gurup ta sikebilirsiniz yarrağın iri ve kalınmı amımdan götümden sabaha kadar evire çevire siker yarrağa doyururmudunuz.yazışalım.

    • Sağlam götten sikiş arıyorum